Игровой автомат Starburst

starburst

Параметры автомата Starburst

Риск-игра: Нет

Бонусные игры: Есть

Бесплатные игры: Есть

Дикий символ: Есть

Символ разброса: Есть

Количество барабанов: 5

Волатильность: Низкая

Линии: 10

Макс. выигрыш: 250

Ставка на линию: 0.1/100

Дата релиза: 12.11.2013

Производитель: Netent

Альтернативные названия : Starburst | Взрыв Звезды | Звездный Взрыв | Сияние

Скриншоты игрового автомата Starburst

Символы игрового автомата Starburst

8-конечная звёздочка

8-конечная звёздочка

x1 Wild

Амазонит

Амазонит

x3 5

x4 10

x5 25

Танзанит

Танзанит

x3 5

x4 10

x5 25

Красный кристал

Красный кристал

x3 7

x4 15

x5 40

Зелёный изумруд

Зелёный изумруд

x3 8

x4 20

x5 50

Жёлтый алмаз

Жёлтый алмаз

x3 10

x4 25

x5 60

7

7

x3 25

x4 60

x5 120

БАР

БАР

x3 50

x4 200

x5 250

Компанія НетЕнт вважається одним з кращих сучасних виробників якісного ігрового софтвера. Ігрові автомати цієї фірми відрізняються особливо високою якістю графіки, тематичною символікою і наявністю безлічі корисних функцій, необхідних для ведення максимально прибуткової гри. Серед останніх слотів виробника Starburst, який поєднує класичну тематику коштовностей, а також сучасну інтерпретацію її за допомогою відповідної графіки. Перші слоти завжди використали або тематику фруктів, або коштовностей, тому цей автомат можна віднести по його сюжетному напряму до класичних. Спробуйте грати безкоштовно Fruit Cocktail, який є яскравим прикладом перших ігрових апаратів.

Дизайн і тематика слота «Зоряний Вибух»

starburst-game

Ігровий процес розгортається на темному фіолетовому фоні, який відкриває користувачеві яскраву символіку. Тематика слота неймовірно чітко простежується завдяки різноманітним анімаціям, які надають ігровому процесу ще і небувалій реалістичності. Уся графіка слота відображає відблиски, за допомогою яких оформлення здається правдоподібнішим. Але окрім графічних елементів автомат має і музичний супровід, за допомогою якого грати стає цікавіше.

Символи ігрового апарату Starburst

starburst-simvols

Основна суть гри на автоматі Starburst полягає в тому, що користувачеві необхідно формувати комбінації з різних символів. В ролі ігрових символів використовуються зображення коштовних каменів і стандартних написів.

starburst-wild

Серед них є і один спеціальний у вигляді різноколірної квітки, яка з’являється лише на трьох середніх барабанах і поширюється по усій висоті барабана. Мало того, ця картинка замінює собою інші, допомагаючи створюватися вигіднішим комбінаціям, а ще вона активує повторне безкоштовне обертання. Окрім цього символу, на барабанах регулярно з’являються сімки, написи панів, різноколірні коштовності, з яких комбінації організовуються найчастіше.

Як грати онлайн в ігровий автомат Сяйво?

Важливою для користувача ігровою дією в автоматі є вивчення панелі управління. Саме з неї необхідно починати ігровий процес в слоті, щоб він став максимально простим і зрозумілим. Спершу гравцеві треба відкрити вкладку інформації, де він знайде відомості про символи, коефіцієнтах виплат, а також структурі активних ліній. Ознайомившись з цим, можна переходити до фіксації ставок, які потрібні для отримання гідних виграшів. Ставка впливає на розмір потенційного виграшу, тому чим більшою вона буде, тим більше винагороди чекають гравця по підсумку. Ще один ігровий показник, який є регульованим у багатьох слотах, ця кількість активних ліній, яка тут дорівнює 10 і не міняється. Після усього цього можна приступати до початку прокрутов, тобто запускати барабани в ручному або автоматичному режимі.

Rate this post

0 комментариев

Оставить отзыв

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *