Игровой автомат Queen of the pyramids

queen-of-pyramids

Параметры автомата Queen of the pyramids

Риск-игра: Нет

Бонусные игры: Есть

Бесплатные игры: Есть

Дикий символ: Нет

Символ разброса: Есть

Количество барабанов: 5

Волатильность: Высокая

Линии: 9

Макс. выигрыш: 500

Ставка на линию: 0,01-100

Дата релиза: 01.01.1970

Производитель: Playson

Альтернативные названия : Queen of pyramids | Queen of the pyramids | Королева пирамид

Скриншоты игрового автомата Queen of Pyramids

Символы игрового автомата Queen of the pyramids

Цветок

Цветок

x2 3

x3 10

x4 60

x5 200

Scatter

Scatter

x3 5

x4 25

x5 100

Сокол

Сокол

x3 5

x4 20

x5 100

Деревянное судно

Деревянное судно

x2 5

x3 20

x4 80

x5 300

Статуя Сфинкса

Статуя Сфинкса

x3 5

x4 20

x5 100

І знову популярний виробник ігрових софтверів Playtech порадував нас захоплюючим ігровим автоматом Queen of the pyramids. Ігровий автомат Корольова пірамід розкриває дивовижний світ Стародавнього Єгипту. Відвідувачі нашого сайту дістають можливість грати безкоштовно у відео слот Queen of the pyramids і спробувати розкрити таємниці єгипетських пірамід.

Тематичний азартний слот Queen of the Pyramids — це історія про Стародавній Єгипет і людей, що жили в цю епоху. Єгиптяни вірили у безліч богів і талісманів, а тому символіка представленого автомата найточніше розкриває сенс тематики. Але якщо все ж повезе зібрати комбінацію з декількох однорогів, ігровий автомат Queen of the Pyramids активує режим супер виплат, у момент якого усі винагороди збільшуватимуться рівно в 5 разів, а прокрутки принесуть неймовірний успіх. Ризик-гри в представленому автоматі немає, але при цьому Queen of the Pyramids передбачається я наявність прогресивного джек-пота. Його фон відображений на головному екрані, а зірвати такий щедрий приз тільки у разі появи на полі комбінації з п’яти вадйлов. Накопичення прогресивного джек-пота відбувається в реальному часі, а після його зриву лічильник миттєво обнуляються. Кожен приз за фрі-спін або режим супер виплат буде перерахований на головний призначений для користувача баланс після завершення обертань.

Характеристика автомата Queen of the pyramids

screenshot_94

Ігрове поле єгипетської тематики розташувалося на п’яти барабанах відео слота з дев’ятьма лініями. Перш ніж почати гру, користувачеві слід вибрати кількість ліній і розмір ставки. Також слот порадує бонусними іграми, особливими знаками і звичайно ж, можливість виграти джекпот, суму якого ви можете побачити вверху ігрового поля. Ігровий автомат Queen of the pyramids має бонусной гру, в якій користувач отримає певну кількість безкоштовних обертань барабанів.

Оскільки тематика ігрового слота присвячена Стародавньому Єгипту, значить, і символи тут відповідають тому ж. Наприклад, під час гри ви зустрінете такі зображення як квітка лотоса, око Гора, сфінкси, підвіски, піраміди, ястреби, єгипетські слуги.

Символи онлайн гри «Корольова пірамід»

screenshot_95

На барабанах, кількість яких 5 штук, з’являться випади з символів-ієрогліфів із зображеннями людей, птахів, однорогів і інших талісманів древніх єгиптян. Кожен символ характеризується індивідуальним набором особливих коефіцієнтів для виплат, які допомагають формувати виграш. Відбувається це таким чином: коли на полі з барабанами з’являється випад з однакових символів на одній лінії, відповідний коефіцієнт множиться на показник ставки, внаслідок чого формується призова сума. Чим більше обидва показники, тим привабливіше виграш обіцяє гравцеві по закінченню обертання. Усі символи відрізняються різними коефіцієнтами, але кожен з них може вибудовуватися в декілька призових збігів. Найпривабливішим з усіх символів є зображення цариці. Саме вона принесе гравцеві джек-пот при найблагополучнішому випаді у момент максимальної ставки. Крім того цариця виступає диким вайдлом, а це означає, що її завдання полягає в доповненні призових комбінацій. Якщо вайлд з’явиться у вигідному становищі на полі, він допоможе закрити незавершений збіг, тобто замінити собою будь-який знак на активній лінії не вистачає до виграшної комбінації. Після чого гравець отримає виплату по відповідних коефіцієнтах. Символ із скорпіоном грає за скаттер, що відрізняє можливістю приносити виплати без прив’язки до конкретних комбінацій. Скорпіон також запускає фрі-спіни, що проходять без яких або втрат для користувача. Здійснення ставки перекладається в даному випадку на плечі розважального закладу, а фрі-спіни можуть впливати на баланс гравця позитивно. Містичний одноріг є бонусний символом, який з’являється дуже рідко.

Бонусная гра і безкоштовні обертання!

Якщо під час гри, вам пощастило зібрати від трьох зображень одноріг, у будь-якому місці ігрового поля, тоді перед вами відкриється дивовижний світ бонусной гри.

Для того, щоб активувати послугу безкоштовних прокрутов барабанів, вам необхідно упіймати на своєму екрані не менше трьох символів скорпіона (скаттер). Так що грати в ігровий автомат не лише цікаво і захоплююче, а ще і прибутково. У раунді безкоштовного спіна відео слота Корольова пірамід, користувач може отримати бонус повторно!

Вам сподобалося грати на слоті Queen of the pyramids?Тоді спробуйте ігровий автомат Silver bullet.. Він трохи відрізняється сюжетом від цього слота. У пропонованому автоматі повністю розкривається тематика дикого заходу. Можливо, вам сподобається в ролі хороброго ковбоя.

Rate this post

0 комментариев

Оставить отзыв

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *